AYDIN SÖKE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

11 Okulumuzun TUBİTAK 4006 Projeleri Kabul Edildi

Söke´de 11 okulumuz tarafından hazırlanan projeler, Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı koordinesinde düzenlenen Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) 4006 Bilim Fuarları Projeleri kapsamında kabul edildi.
11 Okulumuzun TUBİTAK 4006 Projeleri Kabul Edildi

Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Özden ERDOĞAN, Söke´deki okullarımızdan 11 okulumuzun projesinin kabul edildiğini ve yapılan çalışmaların sonuçlarının güzel bir şekilde alınmaya başlandığını belirtti. Proje çalışmaları için her okula 5000TL destek sağlanacak. Sökemiz eğitimine bu anlamda 55000TL´lik bir kaynak aktarılacak dedi. Özden ERDOĞAN; projelerin kabul edilmesinden mutluluk duyduğunu belirterek Söke Kaymakamımız Sayın Tahsin KURTBEYOĞLU´na yaptığımız çalışmalarda verdiği destek için öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz adına şükranlarımı arz ediyorum. Gayret göstererek proje desteği kazanan okullarımızın idarecileri, proje koordinatörü, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum dedi. ERDOĞAN, okulların hazırlıklarını tamamlayacağını, 2018 Mayıs ayında öğrencilerin yaptıkları çalışmaları sergileyeceklerini sözlerine ekledi. Müracaat edip projesi kabul edilen okullarımız;

1- Kocagözoğlu Ortaokulu

2- Bağarası Hürriyet Ortaokulu

3- Bağarası Kemalpaşa Ortaokulu

4- Behiye Hanım Ortaokulu

5- Çeltikçi Ortaokulu

6- Fevzipaşa Ortaokulu

7- Öğretmen Nebahat Alpan Ortaokulu

8- 100. Yıl Atatürk Ortaokulu

9- Söktaş 75. Yıl Ortaokulu

10- Savuca Ortaokulu

11-Batı Söke Çimento Ortaokulu

 

 

Çeltikçi Mah. Kurtuluş Cad. No34 Söke/AYDIN - 0 256 512 13 72 - 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.